Gierle A - Reeks B Landelijk - RegionVTTL - Heren

LH01/033 1-15 Kuurne A Gierle A zaterdag 14/sep 19:00
LH02/035 11-5 Gierle A Merelbeke C zaterdag 21/sep 19:00
LH03/036 10-6 Turnhout A Gierle A zaterdag 28/sep 19:00
LH04/032 11-5 Gierle A Geelse B zaterdag 5/okt 19:00
LH05/032 4-12 Zoersel A Gierle A zaterdag 12/okt 19:00
LH06/033 10-6 Gierle A Schulen B zaterdag 19/okt 19:00
LH07/033 6-10 Ninove A Gierle A zaterdag 2/nov 19:00
LH08/031 4-12 Wielsbeke-Leiel A Gierle A zaterdag 9/nov 19:00
LH09/033 15-1 Gierle A Morata A zaterdag 16/nov 19:00
LH10/033 7-9 Smash Dolfijn B Gierle A zaterdag 30/nov 19:00
LH11/031 Gierle A Rooigem-Gent D zaterdag 7/dec 19:00
LH12/033 Gierle A Kuurne A zaterdag 11/jan 19:00
LH13/035 Merelbeke C Gierle A zaterdag 18/jan 19:00
LH14/036 Gierle A Turnhout A zaterdag 25/jan 19:00
LH15/032 Geelse B Gierle A zaterdag 1/feb 19:00
LH16/032 Gierle A Zoersel A zaterdag 15/feb 19:00
LH17/033 Schulen B Gierle A zaterdag 22/feb 19:00
LH18/033 Gierle A Ninove A zaterdag 7/maa 19:00
LH19/031 Gierle A Wielsbeke-Leiel A zaterdag 14/maa 19:00
LH20/033 Morata A Gierle A zaterdag 21/maa 19:00
LH21/033 Gierle A Smash Dolfijn B zaterdag 28/maa 19:00
LH22/031 Rooigem-Gent D Gierle A zaterdag 4/apr 19:00


Gierle B - Reeks C Landelijk - RegionVTTL - Heren

LH01/043 12-4 Meerdaal C Gierle B zaterdag 14/sep 19:00
LH02/045 12-4 Gierle B Herckenrode A zaterdag 21/sep 19:00
LH03/046 11-5 Zandvoorde B Gierle B zaterdag 28/sep 19:00
LH04/042 5-11 Gierle B Lipalet A zaterdag 5/okt 19:00
LH05/042 10-6 Stekene B Gierle B zaterdag 12/okt 19:00
LH06/043 6-10 Gierle B United A zaterdag 19/okt 19:00
LH07/043 7-9 Sobeka A Gierle B zaterdag 2/nov 19:00
LH08/041 6-10 Maldegem A Gierle B zaterdag 9/nov 19:00
LH09/043 10-6 Gierle B Lembeek A zaterdag 16/nov 19:00
LH10/043 14-2 Dylan Berlaar B Gierle B zaterdag 30/nov 19:00
LH11/041 Gierle B Schoten A zaterdag 7/dec 19:00
LH12/043 Gierle B Meerdaal C zaterdag 11/jan 19:00
LH13/045 Herckenrode A Gierle B zaterdag 18/jan 19:00
LH14/046 Gierle B Zandvoorde B zaterdag 25/jan 19:00
LH15/042 Lipalet A Gierle B zaterdag 1/feb 19:00
LH16/042 Gierle B Stekene B zaterdag 15/feb 19:00
LH17/043 United A Gierle B zaterdag 22/feb 19:00
LH18/043 Gierle B Sobeka A zaterdag 7/maa 19:00
LH19/041 Gierle B Maldegem A zaterdag 14/maa 19:00
LH20/043 Lembeek A Gierle B zaterdag 21/maa 19:00
LH21/043 Gierle B Dylan Berlaar B zaterdag 28/maa 19:00
LH22/041 Schoten A Gierle B zaterdag 4/apr 19:00


Gierle C - Afdeling 1 - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/003 8-8 Nodo C Gierle C zaterdag 14/sep 19:00
PANTH02/005 13-3 Gierle C Tecemo B zaterdag 21/sep 19:00
PANTH03/006 6-10 Turnhout B Gierle C zaterdag 28/sep 19:00
PANTH04/002 9-7 Gierle C Merksplas B zaterdag 5/okt 19:00
PANTH05/002 7-9 Antonius A Gierle C vrijdag 11/okt 20:00
PANTH06/003 9-7 Gierle C Rupel B zaterdag 19/okt 19:00
PANTH07/003 5-11 Brasgata A Gierle C vrijdag 25/okt 20:00
PANTH08/001 4-12 Schoten B Gierle C vrijdag 8/nov 20:30
PANTH09/003 12-4 Gierle C Dylan Berlaar C zaterdag 16/nov 19:00
PANTH10/003 10-6 Rupel A Gierle C vrijdag 29/nov 20:30
PANTH11/001 Gierle C Salamander C zaterdag 7/dec 19:00
PANTH12/003 Gierle C Nodo C zaterdag 11/jan 19:00
PANTH13/005 Tecemo B Gierle C zaterdag 18/jan 19:00
PANTH14/006 Gierle C Turnhout B zaterdag 25/jan 19:00
PANTH15/002 Merksplas B Gierle C vrijdag 31/jan 20:15
PANTH16/002 Gierle C Antonius A zaterdag 15/feb 19:00
PANTH17/003 Rupel B Gierle C vrijdag 21/feb 20:30
PANTH18/003 Gierle C Brasgata A zaterdag 7/maa 19:00
PANTH19/001 Gierle C Schoten B zaterdag 14/maa 19:00
PANTH20/003 Dylan Berlaar C Gierle C vrijdag 20/maa 20:00
PANTH21/003 Gierle C Rupel A zaterdag 28/maa 19:00
PANTH22/001 Salamander C Gierle C vrijdag 3/apr 20:00


Gierle D - Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/013 15-1 Gierle D Schoten C vrijdag 13/sep 20:00
PANTH03/016 14-2 Gierle D Zoersel B vrijdag 27/sep 20:00
PANTH04/017 8-8 Minderhout A Gierle D zaterdag 5/okt 19:00
PANTH05/018 12-4 Gierle D Zwijndrecht A vrijdag 11/okt 20:00
PANTH06/016 9-7 Virtus A Gierle D vrijdag 18/okt 20:30
PANTH07/017 14-2 Gierle D Rupel C vrijdag 25/okt 20:00
PANTH08/018 5-11 Henricus A Gierle D zaterdag 9/nov 19:00
PANTH09/016 3-13 Gierle D Geelse C vrijdag 15/nov 20:00
PANTH10/017 12-4 Gierle D AFP Antwerpen B vrijdag 29/nov 20:00
PANTH11/016 4-12 Wommelgem A Gierle D vrijdag 6/dec 20:00
PANTH12/013 Schoten C Gierle D vrijdag 10/jan 20:30
PANTH13/017 Gierle D Gierle F vrijdag 17/jan 20:00
PANTH14/016 Zoersel B Gierle D zaterdag 25/jan 19:00
PANTH15/017 Gierle D Minderhout A vrijdag 31/jan 20:00
PANTH16/018 Zwijndrecht A Gierle D woensdag 12/feb 20:00
PANTH17/016 Gierle D Virtus A vrijdag 21/feb 20:00
PANTH18/017 Rupel C Gierle D vrijdag 6/maa 20:30
PANTH19/018 Gierle D Henricus A vrijdag 13/maa 20:00
PANTH20/016 Geelse C Gierle D zaterdag 21/maa 19:00
PANTH21/017 AFP Antwerpen B Gierle D vrijdag 27/maa 20:00
PANTH22/016 Gierle D Wommelgem A vrijdag 3/apr 20:00
PANTH02/017 5-11 Gierle F Gierle D donderdag 19/sep 20:00


Gierle E - Afdeling 2A - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/007 11-5 Retie A Gierle E vrijdag 13/sep 20:00
PANTH02/007 9-7 Gierle E Hulshout A vrijdag 20/sep 20:00
PANTH03/007 5-11 Tecemo C Gierle E vrijdag 27/sep 20:00
PANTH04/007 7-9 Gierle E Sokah C vrijdag 4/okt 20:00
PANTH05/007 5-11 Brasgata B Gierle E vrijdag 11/okt 20:00
PANTH06/007 6-10 Gierle E Hove A vrijdag 18/okt 20:00
PANTH07/007 11-5 Geelse D Gierle E vrijdag 25/okt 20:00
PANTH08/007 7-9 Gierle E Nodo D vrijdag 8/nov 20:00
PANTH09/007 8-8 Salamander D Gierle E vrijdag 15/nov 20:00
PANTH10/007 8-8 Dylan Berlaar D Gierle E vrijdag 29/nov 20:00
PANTH11/009 5-11 Gierle E Rijkevorsel A vrijdag 6/dec 20:00
PANTH12/007 Gierle E Retie A vrijdag 10/jan 20:00
PANTH13/007 Hulshout A Gierle E vrijdag 17/jan 20:30
PANTH14/007 Gierle E Tecemo C vrijdag 24/jan 20:00
PANTH15/007 Sokah C Gierle E zaterdag 1/feb 19:00
PANTH16/007 Gierle E Brasgata B vrijdag 14/feb 20:00
PANTH17/007 Hove A Gierle E vrijdag 21/feb 20:00
PANTH18/007 Gierle E Geelse D vrijdag 6/maa 20:00
PANTH19/007 Nodo D Gierle E vrijdag 13/maa 20:00
PANTH20/007 Gierle E Salamander D vrijdag 20/maa 20:00
PANTH21/007 Gierle E Dylan Berlaar D vrijdag 27/maa 20:00
PANTH22/009 Rijkevorsel A Gierle E vrijdag 3/apr 20:00


Gierle F - Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH13/017 Gierle D Gierle F vrijdag 17/jan 20:00
PANTH01/015 15-1 Henricus A Gierle F zaterdag 14/sep 19:00
PANTH02/017 5-11 Gierle F Gierle D donderdag 19/sep 20:00
PANTH03/018 11-5 Zwijndrecht A Gierle F woensdag 25/sep 20:00
PANTH04/014 2-14 Gierle F Geelse C zaterdag 5/okt 19:00
PANTH05/014 12-4 Zoersel B Gierle F zaterdag 12/okt 19:00
PANTH06/015 7-9 Gierle F AFP Antwerpen B zaterdag 19/okt 19:00
PANTH07/015 11-5 Wommelgem A Gierle F vrijdag 25/okt 20:00
PANTH08/013 5-11 Schoten C Gierle F vrijdag 8/nov 20:30
PANTH09/015 9-7 Gierle F Minderhout A zaterdag 16/nov 19:00
PANTH10/015 11-5 Rupel C Gierle F vrijdag 29/nov 20:30
PANTH11/013 Gierle F Virtus A zaterdag 7/dec 19:00
PANTH12/015 Gierle F Henricus A zaterdag 11/jan 19:00
PANTH14/018 Gierle F Zwijndrecht A zaterdag 25/jan 19:00
PANTH15/014 Geelse C Gierle F zaterdag 1/feb 19:00
PANTH16/014 Gierle F Zoersel B zaterdag 15/feb 19:00
PANTH17/015 AFP Antwerpen B Gierle F vrijdag 21/feb 20:00
PANTH18/015 Gierle F Wommelgem A zaterdag 7/maa 19:00
PANTH19/013 Gierle F Schoten C zaterdag 14/maa 19:00
PANTH20/015 Minderhout A Gierle F zaterdag 21/maa 19:00
PANTH21/015 Gierle F Rupel C zaterdag 28/maa 19:00
PANTH22/013 Virtus A Gierle F vrijdag 3/apr 20:30


Gierle G - Afdeling 3C - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/031 Gierle G Vrij  
PANTH02/035 12-4 Merksplas C Gierle G zaterdag 21/sep 19:00
PANTH03/034 8-8 Gierle G Antonius B vrijdag 27/sep 20:00
PANTH04/035 9-7 Nijlen A Gierle G vrijdag 4/okt 20:00
PANTH05/036 6-10 Gierle G Borsbeek A vrijdag 11/okt 20:00
PANTH06/034 8-8 Hallaar B Gierle G vrijdag 18/okt 20:00
PANTH07/035 13-3 Gierle G Rupel F vrijdag 25/okt 20:00
PANTH08/036 9-7 AFP Antwerpen C Gierle G zaterdag 9/nov 19:00
PANTH09/034 7-9 Gierle G Lille A vrijdag 15/nov 20:00
PANTH10/035 6-10 Gierle G Geelse F vrijdag 29/nov 20:00
PANTH11/034 14-2 Willebroek A Gierle G vrijdag 6/dec 20:30
PANTH12/031 Vrij Gierle G  
PANTH13/035 Gierle G Merksplas C vrijdag 17/jan 20:00
PANTH14/034 Antonius B Gierle G zaterdag 25/jan 19:00
PANTH15/035 Gierle G Nijlen A vrijdag 31/jan 20:00
PANTH16/036 Borsbeek A Gierle G zaterdag 15/feb 19:30
PANTH17/034 Gierle G Hallaar B vrijdag 21/feb 20:00
PANTH18/035 Rupel F Gierle G vrijdag 6/maa 20:30
PANTH19/036 Gierle G AFP Antwerpen C vrijdag 13/maa 20:00
PANTH20/034 Lille A Gierle G vrijdag 20/maa 20:00
PANTH21/035 Geelse F Gierle G vrijdag 27/maa 20:00
PANTH22/034 Gierle G Willebroek A vrijdag 3/apr 20:00


Gierle H - Afdeling 3B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/025 7-9 Retie C Gierle H vrijdag 13/sep 20:00
PANTH02/025 9-7 Gierle H Zwijndrecht B vrijdag 20/sep 20:00
PANTH03/025 12-4 AFP Antwerpen D Gierle H zaterdag 28/sep 19:00
PANTH04/025 3-13 Gierle H Turnhout C vrijdag 4/okt 20:00
PANTH05/025 8-8 Brasgata C Gierle H vrijdag 11/okt 20:00
PANTH06/025 4-12 Gierle H Virtus B vrijdag 18/okt 20:00
PANTH07/025 12-4 Rupel E Gierle H vrijdag 25/okt 20:30
PANTH08/025 3-13 Gierle H Geelse E vrijdag 8/nov 20:00
PANTH09/025 13-3 Salamander E Gierle H vrijdag 15/nov 20:00
PANTH10/025 9-7 Minderhout B Gierle H zaterdag 30/nov 19:00
PANTH11/027 3-13 Gierle H Hallaar A vrijdag 6/dec 20:00
PANTH12/025 Gierle H Retie C vrijdag 10/jan 20:00
PANTH13/025 Zwijndrecht B Gierle H dinsdag 14/jan 20:00
PANTH14/025 Gierle H AFP Antwerpen D vrijdag 24/jan 20:00
PANTH15/025 Turnhout C Gierle H zaterdag 1/feb 19:00
PANTH16/025 Gierle H Brasgata C vrijdag 14/feb 20:00
PANTH17/025 Virtus B Gierle H vrijdag 21/feb 20:30
PANTH18/025 Gierle H Rupel E vrijdag 6/maa 20:00
PANTH19/025 Geelse E Gierle H vrijdag 13/maa 20:00
PANTH20/025 Gierle H Salamander E vrijdag 20/maa 20:00
PANTH21/025 Gierle H Minderhout B vrijdag 27/maa 20:00
PANTH22/027 Hallaar A Gierle H dinsdag 31/maa 20:00


Gierle I - Afdeling 4C - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/049 14-2 Gierle I Minderhout C vrijdag 13/sep 20:00
PANTH02/053 7-9 Nodo G Gierle I woensdag 18/sep 20:00
PANTH03/052 12-4 Gierle I Turnhout E vrijdag 27/sep 20:00
PANTH04/053 7-9 Nijlen C Gierle I vrijdag 4/okt 20:00
PANTH05/054 14-2 Gierle I Zoersel E vrijdag 11/okt 20:00
PANTH06/052 3-13 Merksplas E Gierle I vrijdag 18/okt 20:15
PANTH07/053 13-3 Gierle I Wommelgem C vrijdag 25/okt 20:00
PANTH08/054 1-15 Hallaar D Gierle I maandag 4/nov 20:00
PANTH09/052 15-1 Gierle I Lille B vrijdag 15/nov 20:00
PANTH10/053 6-10 Gierle I Geelse G vrijdag 29/nov 20:00
PANTH11/052 4-12 Dylan Berlaar F Gierle I vrijdag 6/dec 20:30
PANTH12/049 Minderhout C Gierle I vrijdag 10/jan 20:00
PANTH13/053 Gierle I Nodo G vrijdag 17/jan 20:00
PANTH14/052 Turnhout E Gierle I zaterdag 25/jan 19:00
PANTH15/053 Gierle I Nijlen C vrijdag 31/jan 20:00
PANTH16/054 Zoersel E Gierle I zaterdag 15/feb 19:00
PANTH17/052 Gierle I Merksplas E vrijdag 21/feb 20:00
PANTH18/053 Wommelgem C Gierle I dinsdag 3/maa 20:00
PANTH19/054 Gierle I Hallaar D vrijdag 13/maa 20:00
PANTH20/052 Lille B Gierle I donderdag 19/maa 20:00
PANTH21/053 Geelse G Gierle I vrijdag 27/maa 20:00
PANTH22/052 Gierle I Dylan Berlaar F vrijdag 3/apr 20:00


Gierle J - Afdeling 4D - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/055 12-4 Schoten F Gierle J vrijdag 13/sep 20:00
PANTH02/055 6-10 Gierle J Zoersel D vrijdag 20/sep 20:00
PANTH03/055 10-6 Virtus C Gierle J zaterdag 28/sep 19:00
PANTH04/055 3-13 Gierle J Antonius C vrijdag 4/okt 20:00
PANTH05/055 11-5 Dylan Berlaar G Gierle J vrijdag 11/okt 20:30
PANTH06/055 2-14 Gierle J Merksplas D vrijdag 18/okt 20:00
PANTH07/055 12-4 AFP Antwerpen F Gierle J vrijdag 25/okt 20:00
PANTH08/055 5-11 Gierle J Hulshout B vrijdag 8/nov 20:00
PANTH09/055 12-4 Turnhout F Gierle J vrijdag 15/nov 20:00
PANTH10/055 5-11 Nijlen B Gierle J vrijdag 29/nov 20:00
PANTH11/057 7-9 Gierle J Geelse H vrijdag 6/dec 20:00
PANTH12/055 Gierle J Schoten F vrijdag 10/jan 20:00
PANTH13/055 Zoersel D Gierle J zaterdag 18/jan 19:00
PANTH14/055 Gierle J Virtus C vrijdag 24/jan 20:00
PANTH15/055 Antonius C Gierle J zaterdag 1/feb 19:00
PANTH16/055 Gierle J Dylan Berlaar G vrijdag 14/feb 20:00
PANTH17/055 Merksplas D Gierle J vrijdag 21/feb 20:15
PANTH18/055 Gierle J AFP Antwerpen F vrijdag 6/maa 20:00
PANTH19/055 Hulshout B Gierle J vrijdag 13/maa 20:00
PANTH20/055 Gierle J Turnhout F vrijdag 20/maa 20:00
PANTH21/055 Gierle J Nijlen B vrijdag 27/maa 20:00
PANTH22/057 Geelse H Gierle J vrijdag 3/apr 20:00


Gierle K - Afdeling 5C - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/078 2-14 Brasgata H Gierle K vrijdag 13/sep 20:00
PANTH02/076 16-0 Gierle K Geelse J donderdag 19/sep 20:00
PANTH03/074 8-8 Schoten H Gierle K zaterdag 28/sep 19:00
PANTH04/075 16-0 ff AFP Antwerpen J Gierle K vrijdag 4/okt 20:00
PANTH05/073 14-2 Gierle K Dylan Berlaar I donderdag 10/okt 20:00
PANTH06/074 5-11 Antonius D Gierle K zaterdag 19/okt 19:00
PANTH07/075 13-3 Gierle K Hulshout C donderdag 24/okt 20:00
PANTH08/075 3-13 Merksplas G Gierle K donderdag 7/nov 20:15
PANTH09/078 16-0 Gierle K Virtus D donderdag 14/nov 20:00
PANTH10/078 9-7 Turnhout H Gierle K zaterdag 30/nov 19:00
PANTH11/076 9-7 Gierle K Retie E donderdag 5/dec 20:00
PANTH12/078 Gierle K Brasgata H donderdag 9/jan 20:00
PANTH13/076 Geelse J Gierle K vrijdag 17/jan 20:00
PANTH14/074 Gierle K Schoten H donderdag 23/jan 20:00
PANTH15/075 Gierle K AFP Antwerpen J donderdag 30/jan 20:00
PANTH16/073 Dylan Berlaar I Gierle K maandag 10/feb 20:00
PANTH17/074 Gierle K Antonius D donderdag 20/feb 20:00
PANTH18/075 Hulshout C Gierle K vrijdag 6/maa 20:00
PANTH19/075 Gierle K Merksplas G donderdag 12/maa 20:00
PANTH20/078 Virtus D Gierle K zaterdag 21/maa 19:00
PANTH21/078 Gierle K Turnhout H donderdag 26/maa 20:00
PANTH22/076 Retie E Gierle K vrijdag 3/apr 20:00


Gierle L - Afdeling 5A - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/061 7-9 Gierle L Salamander I vrijdag 13/sep 20:00
PANTH02/065 13-3 Nodo H Gierle L woensdag 18/sep 20:00
PANTH03/064 Gierle L Vrij  
PANTH04/065 12-4 Brasgata F Gierle L vrijdag 4/okt 20:00
PANTH05/066 4-12 Gierle L Schoten G vrijdag 11/okt 20:00
PANTH06/064 13-3 Sokah G Gierle L dinsdag 15/okt 20:00
PANTH07/065 5-11 Gierle L AFP Antwerpen H vrijdag 25/okt 20:00
PANTH08/066 13-3 Hove E Gierle L donderdag 7/nov 20:00
PANTH09/064 6-10 Gierle L Hallaar E vrijdag 15/nov 20:00
PANTH10/065 10-6 Gierle L Rupel H vrijdag 29/nov 20:00
PANTH11/064 11-5 Walem C Gierle L maandag 2/dec 20:00
PANTH12/061 Salamander I Gierle L dinsdag 7/jan 20:00
PANTH13/065 Gierle L Nodo H vrijdag 17/jan 20:00
PANTH14/064 Vrij Gierle L  
PANTH15/065 Gierle L Brasgata F vrijdag 31/jan 20:00
PANTH16/066 Schoten G Gierle L woensdag 12/feb 20:00
PANTH17/064 Gierle L Sokah G vrijdag 21/feb 20:00
PANTH18/065 AFP Antwerpen H Gierle L maandag 2/maa 20:00
PANTH19/066 Gierle L Hove E vrijdag 13/maa 20:00
PANTH20/064 Hallaar E Gierle L vrijdag 20/maa 20:00
PANTH21/065 Rupel H Gierle L dinsdag 24/maa 20:00
PANTH22/064 Gierle L Walem C vrijdag 3/apr 20:00


Gierle M - Afdeling 5B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/072 9-7 Brasgata G Gierle M vrijdag 13/sep 20:00
PANTH02/070 4-12 Gierle M Sevos B donderdag 19/sep 20:00
PANTH03/068 10-6 Turnhout I Gierle M vrijdag 27/sep 20:00
PANTH04/069 11-5 Stari Bog C Gierle M vrijdag 4/okt 20:00
PANTH05/067 3-13 Gierle M Dylan Berlaar H donderdag 10/okt 20:00
PANTH06/068 9-7 Sokah H Gierle M vrijdag 18/okt 20:30
PANTH07/069 1-15 Gierle M Hove D donderdag 24/okt 20:00
PANTH08/069 16-0 Salamander H Gierle M vrijdag 8/nov 20:00
PANTH09/072 5-11 Gierle M Bart Merksem A donderdag 14/nov 20:00
PANTH10/072 16-0 TTC Slaets & Ma A Gierle M vrijdag 29/nov 20:00
PANTH11/070 13-3 Gierle M Minderhout E donderdag 5/dec 20:00
PANTH12/072 Gierle M Brasgata G donderdag 9/jan 20:00
PANTH13/070 Sevos B Gierle M vrijdag 17/jan 20:00
PANTH14/068 Gierle M Turnhout I donderdag 23/jan 20:00
PANTH15/069 Gierle M Stari Bog C donderdag 30/jan 20:00
PANTH16/067 Dylan Berlaar H Gierle M maandag 10/feb 20:00
PANTH17/068 Gierle M Sokah H donderdag 20/feb 20:00
PANTH18/069 Hove D Gierle M donderdag 5/maa 20:00
PANTH19/069 Gierle M Salamander H donderdag 12/maa 20:00
PANTH20/072 Bart Merksem A Gierle M donderdag 19/maa 20:00
PANTH21/072 Gierle M TTC Slaets & Ma A donderdag 26/maa 20:00
PANTH22/070 Minderhout E Gierle M vrijdag 3/apr 20:00


Gierle N - Afdeling 6B - Prov. Antwerpen - Heren

PANTH01/089 8-8 Minderhout F Gierle N vrijdag 13/sep 20:00
PANTH02/089 6-10 Gierle N Merksplas I vrijdag 20/sep 20:00
PANTH03/089 12-4 Lille D Gierle N dinsdag 24/sep 20:00
PANTH04/089 9-7 Gierle N Poppel C vrijdag 4/okt 20:00
PANTH05/089 13-3 Geelse K Gierle N vrijdag 11/okt 20:00
PANTH06/089 8-8 Gierle N Turnhout K vrijdag 18/okt 20:00
PANTH07/089 12-4 Nodo J Gierle N woensdag 23/okt 20:00
PANTH08/089 5-11 Gierle N Nodo J vrijdag 8/nov 20:00
PANTH09/089 9-7 Poppel C Gierle N vrijdag 15/nov 20:00
PANTH10/089 3-13 Gierle N Geelse K vrijdag 29/nov 20:00
PANTH11/089 3-13 Turnhout K Gierle N vrijdag 6/dec 20:00
PANTH12/089 Gierle N Minderhout F vrijdag 10/jan 20:00
PANTH13/089 Merksplas I Gierle N vrijdag 17/jan 20:15
PANTH14/089 Gierle N Lille D vrijdag 24/jan 20:00


Gierle A - Afdeling 1A - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/007 6-4 Zoersel A Gierle A zaterdag 14/sep 10:00
PANTJ02/007 0-10 Gierle A Nodo A zaterdag 21/sep 09:00
PANTJ03/007 7-3 Salamander B Gierle A zaterdag 28/sep 10:00
PANTJ04/007 8-2 Gierle A Dylan Berlaar A zaterdag 5/okt 09:00
PANTJ05/007 4-5 Turnhout C Gierle A zaterdag 12/okt 09:30
PANTJ06/007 3-7 Gierle A Zoersel A zaterdag 19/okt 09:00
PANTJ07/007 10-0 Nodo A Gierle A zaterdag 9/nov 09:30
PANTJ08/007 2-8 Gierle A Salamander B zaterdag 16/nov 09:00
PANTJ09/007 3-7 Dylan Berlaar A Gierle A zaterdag 23/nov 09:00
PANTJ10/007 7-3 Gierle A Turnhout C zaterdag 30/nov 09:00


Gierle B - Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/022 10-0 Sokah A Gierle B zaterdag 14/sep 14:00
PANTJ02/022 3-7 Gierle B Nodo C zaterdag 21/sep 09:00
PANTJ03/022 9-1 Salamander C Gierle B zaterdag 28/sep 10:00
PANTJ04/022 0-10 Gierle B Antonius A zaterdag 5/okt 09:00
PANTJ05/022 9-1 Geelse A Gierle B zaterdag 12/okt 10:00
PANTJ06/022 0-10 Gierle B Sokah A zaterdag 19/okt 09:00
PANTJ07/022 9-1 Nodo C Gierle B zaterdag 9/nov 09:30
PANTJ08/022 5-5 Gierle B Salamander C zaterdag 16/nov 09:00
PANTJ09/022 10-0 Antonius A Gierle B zaterdag 23/nov 10:00
PANTJ10/022 2-8 Gierle B Geelse A zaterdag 30/nov 09:00


Gierle C - Afdeling 3A - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/027 10-0 Hallaar A Gierle C zaterdag 14/sep 10:00
PANTJ02/027 Gierle C Vrij  
PANTJ03/027 3-7 Salamander D Gierle C zaterdag 28/sep 10:00
PANTJ04/027 4-6 Gierle C Antonius B zaterdag 5/okt 09:00
PANTJ05/027 5-5 Turnhout E Gierle C zaterdag 12/okt 09:30
PANTJ06/027 4-6 Gierle C Hallaar A zaterdag 19/okt 09:00
PANTJ07/027 Vrij Gierle C  
PANTJ08/027 5-5 Gierle C Salamander D zaterdag 16/nov 09:00
PANTJ09/027 2-8 Antonius B Gierle C zaterdag 23/nov 10:00
PANTJ10/027 3-7 Gierle C Turnhout E zaterdag 30/nov 09:00


Gierle D - Afdeling 4B - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/042 Vrij Gierle D  
PANTJ02/042 9-1 Gierle D Nodo D zaterdag 21/sep 09:00
PANTJ03/042 3-7 Minderhout A Gierle D zaterdag 28/sep 09:30
PANTJ04/042 4-6 Gierle D Turnhout F zaterdag 5/okt 09:00
PANTJ05/042 0-10 Geelse D Gierle D zaterdag 12/okt 10:00
PANTJ06/042 Gierle D Vrij  
PANTJ07/042 0-10 Nodo D Gierle D zaterdag 9/nov 09:30
PANTJ08/042 8-2 Gierle D Minderhout A zaterdag 16/nov 09:00
PANTJ09/042 4-6 Turnhout F Gierle D zaterdag 23/nov 09:30
PANTJ10/042 9-1 Gierle D Geelse D zaterdag 30/nov 09:00


Gierle E - Afdeling 4A - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/037 7-3 Sokah C Gierle E zaterdag 14/sep 14:00
PANTJ02/037 4-6 Gierle E Retie A zaterdag 21/sep 09:00
PANTJ03/037 Vrij Gierle E  
PANTJ04/037 3-7 Gierle E Turnhout G zaterdag 5/okt 09:00
PANTJ05/037 9-1 Geelse C Gierle E zaterdag 12/okt 10:00
PANTJ06/037 3-7 Gierle E Sokah C zaterdag 19/okt 09:00
PANTJ07/037 5-5 Retie A Gierle E zaterdag 9/nov 14:00
PANTJ08/037 Gierle E Vrij  
PANTJ09/037 7-3 Turnhout G Gierle E zaterdag 23/nov 09:30
PANTJ10/037 0-10 Gierle E Geelse C zaterdag 30/nov 09:00


Gierle F - Afdeling 5A - Prov. Antwerpen - Jeugd

PANTJ01/045 Vrij Gierle F  
PANTJ02/045 9-1 Gierle F Antonius C zaterdag 21/sep 09:00
PANTJ03/046 5-5 Dylan Berlaar E Gierle F zaterdag 28/sep 10:00
PANTJ04/046 3-7 Gierle F Nodo F zaterdag 5/okt 09:00
PANTJ05/047 1-9 Gierle F Brasgata C zaterdag 12/okt 09:00
PANTJ06/045 Gierle F Vrij  
PANTJ07/045 4-6 Antonius C Gierle F zaterdag 9/nov 10:00
PANTJ08/046 5-5 Gierle F Dylan Berlaar E zaterdag 16/nov 09:00
PANTJ09/046 6-4 Nodo F Gierle F zaterdag 23/nov 09:30
PANTJ10/047 10-0 Brasgata C Gierle F zaterdag 30/nov 09:30